Zakład usługowy Blacharstwo-Dekarstwo

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Zakład Produkcyjno Usługowy Blacharstwo-Dekarstwo to firma rodzinna, działająca na polskim rynku od 1987 roku, której rozwój opiera się na wieloletnim doświadczeniu w prowadzonej działalności.

Profesjonalne usługi dekarskie

Zakład Produkcyjno Usługowy Blacharstwo-Dekarstwo oferuje profesjonalne usługi w zakresie wykonywania wszelakich prac blacharsko dekarskich.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam realizować powierzone zadania na najwyższym poziomie świadczonym dla tego typu usług.

Produkcja detaliczna i hurtowa

Podczas naszej działalności rozszerzyliśmy zaplecze techniczne poprzez zakup odpowiednich maszyn i narzędzi do wykonywania obróbek blacharsko-dekarskich. Zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową rynien stalowych, obróbek blacharskich, parapetów zewnętrznych, nasad kominowych, blach płaskich itp.

Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości materiałów oraz sprawdzonych dostawców, a co za tym idzie świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

Nasze atuty

Głównymi atutami naszej firmy są niskie ceny, wysoka jakość oferowanych usług, profesjonalizm, rzetelność, solidność, uczciwość i przede wszystkim terminowość wykonywanych zleceń.

Do kogo kierujemy ofertę?

Do wszystkich, którzy chcą cieszyć się profesjonalnie i terminowo wykonanym zleceniem. Prowadzać sprzedaż hurtową oraz detaliczną obsługujemy:

  • Klientów indywidualnych
  • Firmy
  • Instytucje publiczne
Firma w 2016 roku otrzymała certyfikat "FIRMA GODNA ZAUFANIA"

Nasza filozofia pracy

Jako rodzinna firma z wieloletnią tradycją dekarską, chcemy nie tylko potrzymać tradycję, ale również oferować najwyższą jakość usług w konkurecyjnych cenach. Tak aby każdy mógł cieszyć doskonałą jakością elemtów, które wykonujemy dla Państwa od ponad trzech dekad.

Rozbudowany park maszyn pozwala nam zaoferować Państwu technologię, dzięki której, efekty naszej pracy są nie tylko dokładniejsze, ale również mniej czasochłonne. Szybkie terminy realizacji to jeden z naszych największych atutów.

Doświadczenie w branży dekarskiej pozwala nam również doradzać rozwiązania, które są mniej standardowe, ale różnych powodów lepsze dla Klienta. Jeśli szukasz rozwiązania problemu z dziedziny dekarstwa lub blacharstwa zapraszamy do kontaktu. Wiemy, że czasem proste zabiegi dają świetne efekty.

Najczęściej wykonujemy

Rynny stalowe ocynkowane 90% 90%
Nasady kominkowe 80% 80%
Uchwyty rynnowe i obejmy rur 70% 70%
Pozostałe 65% 65%
0
Setki udanych realizacji
0
Lat doświadczenia
0
metrów zgiętej blachy
0
Zadowolonych Klientów

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy na wszystkie.
Kontakt